درباره صنایع پلاستیک مادیران

درباره ما

صنایع پلاستیک مادیران، حاصل یک ایده بزرگ برای خودکفایی و توسعه داخلی است. انتظار ما از صنایع پلاستیک مادیران، تولید قطعات پلاستیکی محصولات شرکت صنایع ماشین‌های اداری مادیران بود. هدفی که پشت آن، کاهش نیاز به واردات از خارج از کشور و توسعه برند بزرگ مادیران، خودنمایی می‌کرد. برند مادیران قبل از صنایع پلاستیک، محصولات مهمی مانند مانیتورهای LCD و تلوزیون‌های ایکس‌ویژن را وارد بازار کرده بود و حالا وقت آن بود که شرکت را از پیش هم بزرگتر کند. اینجا اولین ایده‌ی صنایع پلاستیک مادیران شکل گرفت. یک کارخانه تزریق پلاستیک در منطقه هشتگرد در فضایی 73هزار متری که مجهز به جدیدترین ربات‌ها و سیستم‌های پیشرفته باشد، اولین قدم مادیران برای تحقق این ایده در سال 1381 بود.

توسعه کارخانه، توسعه خدمات

در سال 1388 دیگر کارخانه تزریق پلاستیک مادیران آنقدر رشد کرده بود که علاوه بر تولید نیازهای داخلی مادیران، به توسعه گستره‌ی خدمات خود فکر کند. سرمایه‌گذاری دقیق و حساب شده در طراحی و ساخت کارخانه صنایع پلاستیک، این امکان را به سادگی فراهم کرد. پس برند صنایع پلاستیک مادیران در سال 1392 رسماً متولد شد. این کارخانه از شرکت صنایع ماشین‌های ادارای جدا شد و به صورت یک برند مستقل در کنار سایر شرکت‌های عضو مادیران ثبت شد.

کی‌سبز

صنایع پلاستیک مادیران فقط حاصل یک ایده نیست بلکه مادر ایده‌های فراوان است. در سال 1397، اولین گام صنایع پلاستیک مادیران برای مراقبت از زمین، تبدیل به یک ایده‌ی بزرگ به نام کی‌سبز شد. کی‌سبز، نام تجاری گروه مادیران، شرکت فناوری پیشرفته و ارائه‏دهنده پلاستیک‎های زیست تخریب‌پذیر است. برندی برای آینده جامعه‌ای که قرار نیست با مشکل انبوه زباله دست و پنجه نرم کند.

اکسل

اکسل، برندی با ایده تولید محصولات کلیدی برای خانه و خانواده است. ما تلاش می‌کنیم برند اکسل یادآور گرمی و امنیت خانه باشد. اولین محصول اکسل، یک پارچ تصفیه آب است اما روایت ما از اکسل، روایتی بزرگ‌تر و عمیق‌تر است. پارچ تصفیه آب اکسل، داستان ساده‌ی نوشیدن آب و ایده‌ای برای حفظ سلامت خانواده است. پارچ تصفیه آب، یک راه ارزان اما مطمئن برای نوشیدن آب سالم است. اکسل یک پارچ تصفیه آب 2.5 لیتری است که برای مصارف خانگی تولید شده است. محصولی که می‌تواند آب لوله کشی شهری که در مسیر لوله کشی فرسوده، آلوده شده است را تبدیل به آبی سالم و زلال کند.

تیم مدیریت صنایع پلاستیک مادیران

سرمایه انسانی، مهم‌ترین سرمایه کارخانه صنایع پلاستیک مادیران است. تیم مدیریت صنایع پلاستیک مادیران، تیمی با دانش غنی، تجربه‌ای طولانی و ایده‌هایی بزرگ است. (ستون معرفی اعضای تیم مدیریت)

گواهینامه‌ها، مدارک اعتبار مادیران

رعایت استانداردهای ملی و بین المللی، فقط یک وظیفه برای صنایع پلاستیک مادیران نیست، بلکه یک ارزش است. گواهینامه ایزو این اطمینان را برای مشتریان ما ایجاد می‌کند که تمامی محصولات و خدمات ما به صورت ایمن، قابل اعتماد و با کیفیت ارائه می‌شود.

مشتریان صنایع پلاستیک مادیران

ما در صنایع پلاستیک مادیران، افتخار همکاری با مجموعه‌هایی بزرگ و معتبر را داشته‌ایم. مجموعه‌هایی که برچسب همکاری با آن‌ها، اعتبار و کیفیت خدمات و محصولات ما را بیش از پیش تضمین می‌کند.

کلیه حقوق این سایت محفوظ می باشد. © رایت 2022 | طراحی سایت توسط دارکوب